Opilý ruský voják....

9. března 2008 v 20:19 | majitelka blogísku:-) |  Zprávy

Ruský opilý voják vjel s tankem přímo do domu

/* <![CDATA[ */fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/020/120209-article-80o1c.jpg', 'http://media.novinky.cz/020/120209-gallery-80o1c.jpg', 400, 285, 700, 500, ' ','','');/* ]]> */
Obyvatelé uralské vísky Okťabrskaja se nestačili divit, když se u nich z ničeho nic objevil tank, který kosil jednu překážku za druhou. Jeden z pohotových usedlíků stačil řádění pětadvacetitunového kolosu řízeného opilým vojákem zachytit na svůj mobil a záznam předal ruské televizi, která jej ihned odvysílala.
9. 3. 2008 14:10 - MOSKVA
Na záběrech je nejprve vidět, jak se tank nešetrně prodírá úzkou uličkou. V místním obchodě pak voják nakoupil alkohol, s nímž se snažil vyšplhat zpět do tanku. Vzhledem k jeho "únavě" jej to stálo značné úsilí, ale nástup se nakonec podařil a jízda mohla pokračovat. Tank stačil ještě převálcovat jeden plot, aby vzápětí vjel přímo do jednoho stavení.
"Byl úplně opilý," líčili vojákovu "krasojízdu" obyvatelé vesničky. Pracovníci prodejny nato potvrdili, že řidič tanku si u nich koupil dvě lahve vodky. Mluvčímu příslušného vojenského velitelství už nezbylo nic jiného než ujistit, že armáda vzniklé škody na majetku vesnice i občanů uhradí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama