Pohřešovaní manželé....

10. března 2008 v 16:30 | majitelka blogísku:-) |  Zprávy

Pohřešovaní manželé dorazili na tiskovku o svém zmizení

Hledalo je celé město, oni si nicnetušíc užívali klidu na pláži. foto: PRÁVO - Bohuslav Borovička
/* <![CDATA[ */fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/872/108726-article-qqmat.jpg', 'http://media.novinky.cz/872/108726-gallery-qqmat.jpg', 400, 285, 700, 500, '','PRÁVO - Bohuslav Borovička','');/* ]]> */
Naprosto v šoku byl jeden postarší australský manželský pár po návratu z prázdnin, když ve svém domě nalezl policisty, kteří zde pořádali tiskovou konferenci k případu jejich podezřelého zmizení. Informovala o tom agentura AP. Doktor William Ostell a jeho žena Heather se neplánovaně rozhodli vzít si během australských svátků dovolenou a vyrazit na výlet k jezeru Entrance.
10. 3. 2008 14:02 - MELBOURNE
Neinformovali o tom jednu ze svých dcer, která poté nalezla jejich dům na předměstí Melbourne nezamčený, jejich auto pryč a psa doma samotného. Zalarmovala proto policii a nahlásila zmizení svých rodičů.
Policisté z oddělení vražd uspořádali na domnělém místě činu tiskovou konferenci, aby média informovali o případu a požádali je o pomoc v pátrání po zmizelém páru. Jaké bylo jejich překvapení, když pohřešovaní manželé v tu chvíli dorazili do svého domu. Heather Ostellová pak vysvětlila reportérům, že se spontánně rozhodli vzít si s manželem dovolenou a nebyli schopni zastihnout svou dceru na telefonu.
"Chtěli jsme jen vyrazit pryč z města a na chvilku si odpočinout," řekla Ostellová. O svém výletě ale informovali druhou dceru i své sousedy, kteří se měli postarat o psa. Dveře do domu zapomněli při odjezdu zamknout jen náhodou a navíc si zapomněli vzít nabíječku do mobilního telefonu. "Za nezamčené dveře může můj manžel. Normálně dbáme na zabezpečení domu," řekla Ostellová.
Při návratu prý byli manželé v šoku a prohlásili, že se omlouvají za problémy, které dceři i ostatním způsobili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aDuShKa aDuShKa | Web | 10. března 2008 v 20:16 | Reagovat

diplomek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama