Že by přátelé...

9. března 2008 v 19:58 | majitelka blogísku:-)

Po střelbě v centru Prahy skončili dva muži v nemocnici

Záchranáři převezli do nemocnice dva zraněné. Ilustrační foto. foto: Novinky/Petr Nový
/* */
V centru metropole se v sobotu střílelo. Incident se odehrál v Pařížské ulici. Stříleli dva neznámí muži, po kterých policisté pátrají. Útočníkům se podařilo z místa ujet vozem černé barvy. Střelci zranili dvojici rusky mluvících mužů, kteří skončili v nemocnici.
8. 3. 2008 17:56 - 8. 3. 2008 18:31 Aktualizováno - PRAHA
"Incident se odehrál kolem čtvrté hodiny odpoledne, policisté incident vyšetřují. Záchranáři z místa převezli do pražských nemocnic dva muže středního věku," potvrdila incident v ulicích metropole mluvčí policie Eva Brožová.
Záchranáři byli na místo povoláni před čtvrtou hodinou odpoledne.
"Šestadvacetiletého muže jsme s prostřelenými dolními končetinami převezli do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Třiatřicetiletý muž skončil s poraněním ruky také v nemocnici," řekla Novinkám mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.
Pařížská ulice je častým cílem turistů, kteří zavítají do hlavního města. Vede od Staroměstského náměstí směrem k Vltavě a bývá považována za jednu z nejvýstavnějších a také nejdražších ulic v Praze.
27. listopadu 2007 - V ulici U Kanálky na pražských Vinohradech útočník několika výstřely z pistole zabil pětadvacetiletého řidiče vozu Bentley, který pracoval u jedné dceřiné společnosti Sazky. Podle policie se stal omylem obětí vyřizování účtů mezi ruskými a arménskými skupinami.
8. března 2008 - V Pařížské ulici v centru Prahy stříleli odpoledne dva neznámí pachatelé. Zranili dvojici rusky hovořících mužů a z místa činu utekli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama